Slova kartářky

Naše poslední setkání u oblíbeného “ kávového dýchánku“ bylo plné energie. Povídaly jsme si o všem možném, jak už to v těchto „holčičích“ rozhovorech bývá! Píšu „holčičích“ i vzhledem k faktu, že jsme všechny překročily magickou padesátku! Při našem veselém povídání přišla řeč také na téma kartářek. V určitém období jsme se ocitly všechny tři na pomyslné křižovatce života. Co dál? Jak se rozhodnout? V tu chvíli mi došlo, že ke kartářce mne poprvé přivedly moje kamarádky.

Zuzka s Yvettou se nemohly dívat, jak bezradně si počínám. Problémy narůstaly a já se cítila v pasti. Navrhly mi návštěvu kartářky (starší paní), bydlící v nedalekém městě. Do jejího prapodivně vypadajícího bytu jsem vstoupila sice s obavami, ale také s nadějí na pomoc. Po jejím výkladu karet jsem si uvědomila, jak moc toho ta žena o mně věděla a to co jsem tušila, podpořila svými slovy. Nebylo to naposledy, co jsme si díky paní kartářce ujasnily další životní kroky.

Uplynulo několik let, které mi do života přinášely různé zkoušky. Stála jsem před rozhodnutím, zda vyhledat odbornou psychologickou pomoc, nebo se opět spolehnout na výklad karet. Jako řízením osudu mi byla doporučena kartářka paní Kludská.

Přivítala mě velmi milá, usměvavá paní, která mi vyložila karty s opravdu lidským a citlivým přístupem. Měla jsem pocit, jako by ta úžasná žena byla v mém životě stále přítomna, protože věděla tolik věcí, jako kdyby mne dávno znala! Při různých příležitostech si vzpomenu na její slova znějící v mé paměti.

Atmosféra naší schůzky byla opravdu fascinující! Odcházela jsem s vědomím, že zde nejsem naposledy a má očekávání se naplnila. Od té doby uplynulo více jak 20 let. Po celou tuto dobu v různých časových intervalech si k této paní kartářce, přezdívané též „Srdcová Dáma“ chodím srovnat myšlenky a poradit se o životě.

Díky jejím slovům, „srdcovému“ přístupu, empatii a profesionalitě jsem pochopila, že toto je pro mne ta správná terapie!

Vždy, když se po několika letech vidíme, tak cítím to nasazení, ten zájem a energii s jakou se mi věnuje. Snaží se pomocí karet a astrologie poradit a dát návod, jak se chovat, nebo čelit nějaké životní situaci. Pomáhá najít cestu a potom už záleží na každém, jak s tímto naloží.

Paní Kludská dává naději do poslední chvíle, protože právě ta posouvá člověka dál. Podle jejích slov pokud věříte, že všechno dopadne dobře, ono to tak i často dopadne.

Tímto článkem jsem chtěla říci všem, kteří cítí podobnou nejistotu ve svém životě, aby našli odvahu a postavili se čelem k problémům i touto cestou. Není třeba se obávat. Jak jsem zmínila, jde o velmi profesionální přístup, který neubližuje a nezastrašuje.

Ovšem důrazně upozorňuji, že toto není vlastní všem kartářkám a najdou se i lidé, kteří si zahrávají s lidskou psychikou a jsou schopni velmi ublížit! Proto apeluji na pečlivý výběr člověka, kterému se svěříte!

Na závěr mohu napsat jen jediné: Paní Kludská, s pokorou a úctou Vám děkuji.

Jana,3Ka

Sledujte nás