Naše šťastné Vánoce

Předvánoční a vánoční čas je pro nás od dětství krásné období. Milovaly jsme jej jako děti a zůstalo nám to do dnes. Užíváme si výzdobu našich domů, pečení cukroví, chystání dárečků, setkávání se s rodinou a přáteli.Ale nebylo to tak vždy. Některé z nás zažily i Vánoce, které nebyly příliš radostné, na které bychom nejraději zapomněly.

Doba, kdy jsme řešily rozvraty rodiny, nebo byly sami s dětmi, Vánoce prostě nebyly veselé. Celé toto období bylo „temné“.

Co nám dodalo sílu tento čas zvládnout? Radovat se z maličkostí, ze zářivých očí našich dětí. Jak cítit vděk k životu i v takto složitých a emočně vypjatých situacích?
Je dobré si uvědomit, že život není jen černý, nebo bílý, ale nabízí paletu plnou barev. To víme z vlastní zkušenosti. Rády bychom vám prostřednictvím našich článků a e-booku My tři v džungli života dodaly Životní sílu, tolik potřebnou pro všechny ty nesnáze, které je třeba překlenout!

Nám život ukázal, jak tento koloběh života funguje. Pochmurné chvíle nás posouvaly dál, abychom si pověstné štěstí zasloužily? Jsme opravdu vděčné, že si již několik let toto vánoční období opravdu užíváme. Žádný stres ani spěch! Vánoce jsou pro nás společně strávený krásný sváteční čas!

Pečeme cukroví, zpíváme si koledy u piana, zdobíme naše milované domy, navštěvujeme vánoční trhy a kupujeme s láskou dárečky. Všechny tyto činnosti jsou pro nás „posvátné“ právě díky těm „temným“ obdobím. Nikým si to nedáme vzít, nebo znechutit!

Vždyť je to krásné zapalovat svíčky, cítit vánoční vůni a nasávat tu nezaměnitelnou atmosféru Vánoc. Život rychle plyne. Z vašich dětí budou brzy dospělí lidé a už nikdy se jim zpětně nedá vynahradit magické kouzlo Vánoc! Vzpomínky sváteční atmosféry si ponesou do svého světa a pak budou předávat svým dětem a své rodině.Naši milí přátelé a čtenáři, přejeme Vám krásné prožití Vánoc a děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám v letošním roce věnovali. Nadále Vás budeme inspirovat k čerpání Životní síly a pomocí našich článků, příspěvků a e-booků hledat prameny ve kterých se ukrývá.
3Ka