Myslete na to a přejte si to!

Když jsem byla hóóódně mladá dívenka a zbývalo mě spoustu času na zábavu, stále jsem vymýšlela nějaké výlety, setkání s kamarády, večírky apod..
S kamarádkami jsme se pravidelně scházely a takové krásně strávené večery třeba na tanečním parketu.… no to byly časy, máme super vzpomínky!

Byla jsem hodně akční, stále stmelovala lidičky, stále něco vymýšlela…kamarádky mi říkali „organizátorka“.

Čas plynul, již jsem byla rozvedená, syn povyrostl a tyto činnosti mě neopustily.

Začala jsem žít nový život s mým současným partnerem muzikantem. V té době nám zůstalo spousta starostí a nedořešených věcí z předchozích vztahů.

Ale nevadí, byli jsme naladěni, jak se říká na stejnou životní vlnu.
A tak jsme zase vymýšleli…..
Organizovat např. tenisové turnaje, tenisové plesy, nebo pravidelné výlety na kolech s partou kamarádů v tematických oblecích ……no to bylo moje.
Bylo to hodně starostí a práce s přípravami, ale byla to zábava strávená se známými a kamarády a takové odpoutání od tehdy nelehkých časů.
Když jsme s manželem před 15 lety začali podnikat a živit se v oblasti muziky, tak jsem konečně mohla zúročit tuto produkční činnost.
Stala se ze mě manažerka pro několik vystoupení, natáčíme videoklipy a společně s manželem organizujeme různé kulturní akce.
Neměla jsem tehdy kolem sebe lidi, kteří byli na stejné cestě, jako já, se kterými bych o tom mohla diskutovat, radit se o svých nápadech, naučit se více a zdokonalit se. Vším jsem si musela projít sama a vše co k tomu patřilo se sama naučit. Musela jsem prostě makat a prát se s překážkami. Ale měla jsem štěstí.
Díky mému partnerovi muzikantovi, jsem se, ale dostala k práci, která mě neskutečně baví ! Jsem sama sobě šéfem a čas na práci si určuji sama.
Myslete na to a stále si to přejte, abyste získali sílu a mohli se živit tím, co Vás baví a co máte rádi.
Mně to zafungovalo!
Yvetta 3Ka