Myslete na sebe a dělejte si radost

Vyrážíme na domluvenou cestu a těšíme se na spoustu zážitků. Bude jich totiž hodně, ostatně, jako vždy! Jedeme krásným expresem,… a proč ne, vždyť si to chceme užít a posezení v pěkné restauraci se sklenkou dobrého vína nemůže přece chybět.
Kupé je naše. Povídáme si opět všechny tři dohromady, pěkně nahlas a utíráme si slzy od smíchu.

Aby to byl výlet se vším všudy, nastal čas vybalit svačinu :-). Mňam, Jana se Zuzkou měly stejný nápad. Připravily si řízečky vložené do krajíců chleba. Zuzka se otáčí na Yvett a udiveně zírá na její vzorně připravenou krabičku s jakýmsi zvláštním obsahem. „Co to tam máš?“ Zvědavě se vyptává.

„Držím detoxikační kůru a vám bych ji také vřele doporučovala!“ Dozvídáme se od Yvett. Dobrá, souhlasíme. Přesto se s chutí zakusujeme do našich vymazlených svačin za doprovodu přednášky o ozdravném vlivu detoxikační kůry na organismus. Během této přednášky si Yvett odpovědně pojídá svoji nastrouhanou řepu s mrkví a dalšími ingrediencemi a po očku nás pozoruje, jak nedbaje jejích rad, do sebe ládujeme takovou hrůzu!

Po zjištění, že na nás její osvěta moc nezabírá, neváhá vytáhnout zbraně většího kalibru a jen tak mimochodem pronese. „Tak dámy, takto se do těch svých krásných košilek nedostanete!“ Jany a Zuzky pohledy se potkávají a téměř společně se ptají. Do jakých košilek? Yvett, jistá si, že se trefila do černého, dále v klidu pokračuje. „Přece do těch sexy nočních košilek, které jsme si nedávno kupovaly.“ Pravda je, že nám tímto okamžikem naši pochoutku celkem znechutila a její řepa s mrkví začala stoupat v ceně.

Tak a bylo to tady. Opět téma, u kterého jsme se královsky bavily, konfrontované s vysněnými postavami, předurčenými k nošení svůdných košilek. No, jasně košilky a botky na podpatku pro milostnou předehru. Co bychom pro naše milované manžely neudělaly.

Velmi rychle jsme se rozpomněly na skvělý nápad a jeho realizaci. Na to se nedá zapomenout! Zuzka se trochu červená rozpaky. Přece jen máme v kupé obecenstvo, které naprosto ztichlo. Sedí vedle nás pasažérky a hltají každé naše slovo. Vypadá to, že i jejich drahé polovičky budou díky nám velmi mile překvapené!

Se vzrůstajícím zájmem o právě probíhající debatu, přistupujeme ke konstatování faktu, jak byli naši manželé zcela unešeni krajkou a hedvábím halící naše těla. Jedna ze spolucestujících již nevydržela a vyhrkla na nás dotaz. „A co ty botky? Klasické lodičky, nebo raději otevřené střevíce, a co třeba sexy kozačky? Co myslíte?“ Jsme trochu zaskočeny nečekaným zájmem, ale o to více s nadšením radíme a popisujeme, jaké botky by byly ty nejlepší.

Zřejmě se nám podařilo vše vykreslit poměrně věrohodně, protože diskuze na téma svůdných košilek a botek na podpatku zaujala celé kupé a dámy nám nadšeně děkovaly za super cestu a zábavu. Chechtá se celé kupé. Po vystoupení z vlaku, jsme konstatovaly, že to byla fakt dobrá parta. Cesta tak rychle utekla.

Plán dnešního výletu je tímto předurčen. Hurá, jdeme kupovat krásné botky na podpatku ladící ke svůdným košilkám! A řízečky? Koho by zajímaly? Jsme přece naprogramované na krásné postavičky :-)! A našim partnerům se líbíme takové, jaké jsme .

Až dostaneme hlad, pravděpodobně budeme škemrat u Yvett o řepu s mrkví!
3Ka