Naučte se být šťastní, díl 2. OPTIMISMUS

 

Objevte, jak může být e-book klíčem k vašemu štěstí!!! 😊

Přemýšlíte o tom, co je pro vás v životě opravdu důležité a jaké hodnoty ho činí lepším? Trápíte se různými nezdary a necítíte se být šťastní, nebo si jen snažíte poskládat mozaiku priorit?
Co vlastně v životě přináší pocity štěstí a co je třeba si uvědomit, aby se Váš život odvíjel v souladu s vašimi sny a především se stal šťastným nejen na povrchu, ale došlo ke skutečné změně vnitřního přesvědčení. K nastartování tohoto procesu je nutná zásadní změna myšlení. A o tom musíte být vnitřně přesvědčeni!

Hledaly jsme odpovědi na stejné otázky a díky prožitým zkušenostem jsme našly pravé hodnoty, jejichž pomocí jsme se naučily být šťastné a žít život, který nerozměňujeme za nepodstatné kousky velkých zbytečností!

Prožily jsme těžké životní etapy a zkoušky, které nás naučily, co je v životě opravdu důležité. Naučily nás, co tvoří pevné základy pro hodnotný a šťastný život, který dnes žijeme! V našich knihách jsme pro Vás připravily soubor těchto základních hodnot, které představují pevné pilíře pro šťastný život, který žijete v souladu se svými sny. Pomocí skutečných příběhů a nabytých zkušeností se dozvíte, co skutečně funguje a o co se můžete opřít, když ztrácíte rovnováhu.

Jsme tři a naše osudy nás svedly dohromady. Životy se nám podobně odvíjely. Zažívaly jsme podobné vzlety i pády. Vše na co jsme během času přišly je vždy stvrzené třikrát a to je fakt, který potvrzuje sílu a pravdivost naší série knih psané s pokorou k životu a touhou pomoci najít rovnováhu ve všech zásadních oblastech života.

CO SE V KNIZE OPTIMISMUS DOZVÍTE A NAUČÍTE

Co to vlastně znamená? Kde ho najít, dostat, koupit? Co nám přináší?..… Pojďme se společně zamyslet, pojďme společně najít optimismus
Optimismus je tak pro nás zásadní, že byl zabudován do našeho nejsložitějšího orgánu – mozku, který je zdrojem všech myšlenek, pocitů, vzpomínek a činů. Je to pozitivní pohled do budoucnosti a to bez obav, nervozity a hlavně se snahou zvládat situace tak, jak přicházejí a hledat řešení. „Vidět svou sklenici poloplnou, nikoli poloprázdnou.“

Naučme se, že jediné, co lze ovlivnit je přítomnost, vlastní chování a přemýšlení. Nezměníme chování a přemýšlení ostatních lidí, ani jejich přítomnost! Je třeba se přizpůsobit dané situaci a začít u sebe! Nikdo to za nás neudělá! Vždyť život oplývá tolika barvami, tak proč vidět jen šedou a černou barvu?
Toto a mnohem více se dozvíte v naší knize napsané s úctou k životu, vášní a láskou, pramenící z hodnot, které jsme důkladně rozpracovaly v naší sedmidílné sérii knih NAUČTE S BÝT ŠŤASTNÍ, 2. díl s názvem OPTIMISMUS.

Naplňuje nás inspirovat stále další a další čtenáře, aby žili svůj život v souladu se svými sny a byli šťastní!

Představte si svůj život, ve kterém děláte co vás baví. Máte kolem sebe lidi, kteří jdou s vámi a věříte jim. Žijete podle svých představ s milujícím a milovaným člověkem a Vaše štěstí je umocněné optimismem a vírou v to dobré.
Je skvělé takto žít!
Zrovna tak je skvělé vědět, že to není jen představa, nebo sen, ze kterého se zanedlouho probudíte a vše bude stejně šedé, jako před usnutím.

Je skvělé žít svůj život v souladu se svými sny!

Prošly jsme dlouhou cestu hledání, zkoušení, zoufalství, ale také naděje, lásky a víry. Naše zkušenosti jsou naplno prožité a o to cennější. Čím složitější a neschůdnější byly určité úseky našich cest, tím prověřenější a neochvějnější je naše vědomí a životní postoje.
Víme, že každý v životě prožívá tyto situace, ale pokud nejsou zasazeny do funkčního systému, nikdy z nich nevznikne kompletní obraz, nutný pro čerpání životní síly.
My jsme si těmito cestami prošly a nyní Vám nabízíme knihu napsanou na základě vlastních prožitků, prověřenou časem s autentickými příběhy a velmi osobním pojetím, které naleznete v každé naší knize!

Své zkušenosti Vám předáme v knize napsané s úctou a pokorou k životu.
V knize, ve které je to nejlepší z nás!

Cena knihy je 99 Kč včetně DPH

Zda je to hodně, nebo málo je na zvážení každého z Vás. Co víme určitě je, že jsme knihu napsaly s nejlepším svědomím a vědomím přenést prověřené a potvrzené hodnoty přímo na čtenáře, aby mohl s nabytými informacemi pracovat.
Věříme, že hodnota, kterou Vám naše kniha poskytne, bude mnohonásobně větší, než je pořizovací cena. Tuto cenu jsme stanovily, aby pro Vás nebyla překážkou na vlastní cestě ke šťastnému a spokojenému životu.

Zároveň je tato cena závazkem, abyste přemýšleli nad věcmi, které Vám budeme v knize předkládat. Aby vás utracené peníze motivovaly
JÍT DO AKCE! Bez toho se určitě nic nezmění!!!

Možná si říkáte, že najdete podobné texty na internetu zdarma. Jistě najdete dostatek obecných textů a frází, ale v naší knize nejsou žádná prázdná slova bez obsahu! Každá věta má svoji vypovídací hodnotu a celá série je vytvořena jako celek vedoucí čtenáře přímou cestou k cíli. Velmi dobře víme, že překonávat překážky a nezdary je tak složité! Znovu vstát, zvednout hlavu a vybojovat si to své štěstíčko, je úctyhodný výkon hodný obdivu. Z nebe určitě samo nic nespadne a za každým úspěchem se skrývá tvrdá dřina. Neslibujeme zázraky, ale věříme, že pokud opravdu chcete něco změnit a pracovat na tom, jsou naše knihy pro Vás tím správným průvodcem.

Pokud s Vámi OPTIMISMUS rezonuje, objednejte si knihu PRÁVĚ TEĎ a získejte 2.díl z unikátní série knih:

Naučte se být šťastní!
Je to jedna z našich knih, která Vám nabízí jiný úhel pohledu na svět
a takové knihy stojí za to číst!

Kniha OPTIMISMUS stojí 99 Kč

Na co se ještě můžete těšit? 🙂

 

RodinaKariéraMůj dům, můj hradVíraLáska


 

 

KOUPIT E-BOOK OPTIMISMUS