Naučte se být šťastní, díl 1. PŘÁTELSTVÍ

Přátelství, 3Ka

Objevte, jak může být e-book klíčem k vašemu štěstí!!! 😊

Přemýšlíte o tom, co je pro vás v životě opravdu důležité a jaké hodnoty ho činí lepším? Trápíte se různými nezdary, nebo si jen snažíte poskládat mozaiku priorit? Chcete být šťastní?

Co vlastně v životě přináší pocity štěstí a co je třeba si uvědomit, aby se Váš život odvíjel v souladu s vašimi sny a především se stal šťastným nejen na povrchu, ale došlo ke skutečné změně?

Jsme tři a naše osudy nás svedly dohromady. Životy se nám podobně odvíjely. Zažívaly jsme podobné vzlety i pády. Vše na co jsme během času přišly je vždy stvrzené třikrát a to je fakt, který potvrzuje sílu a pravdivost naší série knih psané s pokorou k životu a touhou pomoci najít rovnováhu ve všech zásadních oblastech života.

Co se dozvíte v knize nazvané PŘÁTELSTVÍ

 

Hledaly jsme odpovědi na stejné otázky. Díky prožitým zkušenostem jsme našly pravé hodnoty, jejichž pomocí jsme se naučily být šťastné.

V této knize jsme se zaměřily na hodnotu Přátelství. Vždyť bez přátel je život prázdný, není šťastný.

Hledáte cestu ke štěstí?

Jestli čekáte na někoho, kdo vás udělá šťastnými, nedočkáte se. Užívejte si života, radujte se, bavte se, tančete, zpívejte, milujte a buďte milováni. Štěstí neodkládejte do budoucna, šťastnými buďte hned teď!

 

Prověřte sílu sedmi životních hodnot a žijte podle svých představ. Je skvělé žít svůj život v souladu se svými sny! Víme, že každý v životě prožívá nelehké situace. Také jsme si těmito spletitými cestami prošly a nyní vám nabízíme knihu napsanou s vášní, láskou a touhou inspirovat stále další a další čtenáře, aby žili svůj život v souladu se svými sny a byli šťastní! Své zkušenosti vám předáme v knize napsané s úctou a pokorou k životu. V knize, ve které je to nejlepší z nás!

 

Cena knihy s názvem Přátelství je 99 Kč včetně DPH

 

Zda je to hodně, nebo málo je na zvážení každého z vás. Co víme určitě je, že jsme knihu napsaly s nejlepším svědomím a vědomím přenést prověřené a potvrzené hodnoty přímo na čtenáře, aby mohl s nabytými informacemi pracovat.

Věříme, že hodnota, kterou vám naše kniha poskytne, bude mnohonásobně větší, než je pořizovací cena. Tuto cenu jsme stanovily, aby pro vás nebyla překážkou na vlastní cestě ke šťastnému a spokojenému životu.

 

Zároveň je tato cena závazkem, abyste přemýšleli nad věcmi, které vám budeme v knize předkládat. Aby vás utracené peníze motivovaly JÍT DO AKCE ! Bez toho se určitě nic nezmění !!!

 

Možná si říkáte, že najdete podobné texty na internetu zdarma. Jistě najdete dostatek obecných textů a frází, ale v naší knize nejsou žádná prázdná slova bez obsahu! Každá věta má svoji vypovídající hodnotu a celá série je vytvořena jako celek vedoucí čtenáře přímou cestou k cíli. Velmi dobře víme, že překonávat překážky a nezdary je tak složité! Znovu vstát, zvednout hlavu a vybojovat si to své štěstíčko, je úctyhodný výkon hodný obdivu. Z nebe určitě samo nic nespadne a za každým úspěchem se skrývá tvrdá dřina. Neslibujeme zázraky, ale věříme, že pokud opravdu chcete něco změnit a pracovat na tom, jsou naše knihy pro vás tím správným průvodcem.

 

Objednejte si knihu Přátelství právě teď Pokud s vámi PŘÁTELSTVÍ rezonuje, objednejte si knihu PRÁVĚ TEĎ a získejte 1.díl z unikátní série knih, které vás naučí být šťastní, naučí vás být lepší. Je to jedna z našich knih, která vám nabízí jiný úhel pohledu na svět a takové knihy stojí za to číst!

 

JAK a KDE poznat pravého přítele, o čem je přátelství, o přátelích dvou tváří. To jsou příběhy, které píše sám život,… a mnohem více se dočtete v prvním díle s názvem PŘÁTELSTVÍ ze sedmidílné série NAUČTE SE BÝT ŠŤASTNÍ.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Na-co-se-můžete-těšit.jpg.

                          

Chci koupit eBook PŘÁTELSTVÍ ze sedmidílné série Naučte se být šťastní

99.00 CZK – Koupit
Sledujte nás